[Galeriler]

Ads Top

Google, Quickoffice'i Resmen Satın Aldı

Google, iOS ve Android platformlarında çalışan, popüler doküman formatlarını görüntüleme ve düzenleme fırsatı sunan ofis yazılımı QuickOffice’i satın aldığını açıkladı.

Google, geçtiğimiz 24 saat içerisinde Meebo'dan sonra ikinci bir satın alma gerçekleştirdi. Bazı değerlendirmelere göre ofis uygulamaları arasında en iyi sonuçları elde edebilen ve mobil pazarda 300 milyondan fazla cihazda kullanılan Quickoffice'i satın aldı.

Google tarafından Quickoffice'in kaça satın alındığı gibi bir bilgi açıklanmadı. Google, Quickoffice'i satın alarak, Google Docs hizmetini daha da geliştirmeyi hedefliyor. Google Drive üzerinden tüm işleri yapabildiğiniz, neredeyse Microsoft Office kalitesinde bulut tabanlı bir çözüm. Google Drive, 5GB'lık ücretsiz alan sunuyor. Google'ın, Quickoffice gibi zengin uygulamalarla zenginleştirerek, insanları daha fazla alan almaya teşvik edeceği konuşuluyor.

KAYNAK
Google, Quickoffice'i Resmen Satın Aldı Google, Quickoffice'i Resmen Satın Aldı Değerlendiren Oğuzhan Cabbaroğlu - 6/06/2012 Değerlendirme: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://lh3.googleusercontent.com/kXvOVaV2dIWC4gKWhzQhTK7KXwgYFcM_xkISmmlJH5MIYQ-nQogwFc1zAaKEpnqhaPEMJ1Vpn4SKbg=w1366-h768-rw-no] Author Name [Oğuzhan Cabbaroğlu] Author Description [Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri - Kurucu / Nam-ı Diğer Ozicab ] Facebook Username [ozicab] Twitter Username [ocabbaroglu] GPlus Username [107441494120937470968] Pinterest Username [ozicab] Instagram Username [ozicab]