Google Haritaları Üç Boyutlu Oluyor

Arama motoru devi Google, Maps yani Haritalar hizmetini üçüncü boyuta taşımaya hazırlanıyor. Firmanın 6 Haziran'da yapacağı etkinlikte yeni nesil üç boyutlu haritaları tanıtması bekleniyor.
Google'ın 6 Haziran'da yapmayı planladı The Next Dimension of GoogleMaps - Google Haritalar'ın Yeni Boyutu isimli etkinlikte üç boyutlu haritaları tanıtması bekleniyor. Basın davetiyesindeki tasarım da üç boyutlu bir yeniliğin geldiğini gösteriyor.

Bir süredir belli bölgeler için üç boyutlu harita desteği (modelleme olarak) zaten veren Google Maps'ın bunu daha da geliştirmesi bekleniyor. Etkinlikle ilgili farklı bir detay bilgisi bulunmuyor. Ancak bu etkinliğin Apple'ın 11 Haziran'da düzenleyeceği WWDC'den 5 gün önce yapılıyor olması akla 'bu tarih özellikle mi seçildi' sorusunu getiriyor.

Google Haritaları Üç Boyutlu Oluyor Google Haritaları Üç Boyutlu Oluyor Reviewed by Oğuzhan Cabbaroğlu on 6/02/2012 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://lh3.googleusercontent.com/kXvOVaV2dIWC4gKWhzQhTK7KXwgYFcM_xkISmmlJH5MIYQ-nQogwFc1zAaKEpnqhaPEMJ1Vpn4SKbg=w1366-h768-rw-no] Author Name [Oğuzhan Cabbaroğlu] Author Description [Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri - Kurucu / Nam-ı Diğer Ozicab ] Facebook Username [ozicab] Twitter Username [ocabbaroglu] GPlus Username [107441494120937470968] Pinterest Username [ozicab] Instagram Username [ozicab]