Mercedes ailesinde yenilik: Vitt CLS Serisi

Mercedes'in popüler ailesi CLS için geliştirilen kitlere bir yenisi eklendi. Standart haliyle bile oturaklı bir görünüm sunan otomobil bu yeni kitle beraber "Abartılı" olmaya doğru yol alıyor.

Genişletilmiş çamurluklara uygun bir şekilde tasarlanan yeni ön tamponda büyük hava girişleri ve köşeli hatlar dikkat çekerken ön panjur da makyajlanmış. Genişleyen yan eteklerde ek hava girişleri açan Vitt Performance aracın süspansiyon sistemiyle de oynayarak gövdenin alçalmasını sağlamış.

Arkadan görünümü daha da iddialı olan otomobilin bu kısmında bol bol hava çıkışı bulunurken yeni arka tamponun alt kısmına büyük bir difüzör ve egzoz sisteminin dörtlü çıkışı eklenmiş. Çapları 21 inçe kadar büyüyebilen jant seçeneklerine sahip olan otomobilin bagaj kapağı üzerine de büyük bir spoiler eklenmiş.
Mercedes ailesinde yenilik: Vitt CLS Serisi Mercedes ailesinde yenilik: Vitt CLS Serisi Reviewed by Oğuzhan Cabbaroğlu on 5/31/2012 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://lh3.googleusercontent.com/kXvOVaV2dIWC4gKWhzQhTK7KXwgYFcM_xkISmmlJH5MIYQ-nQogwFc1zAaKEpnqhaPEMJ1Vpn4SKbg=w1366-h768-rw-no] Author Name [Oğuzhan Cabbaroğlu] Author Description [Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri - Kurucu / Nam-ı Diğer Ozicab ] Facebook Username [ozicab] Twitter Username [ocabbaroglu] GPlus Username [107441494120937470968] Pinterest Username [ozicab] Instagram Username [ozicab]