Gmail'de Tek Tıkla Çeviri

Google, online çeviri servisi olan Translate'i mail servisi olan Gmail'e de taşıyor. Artık mailler otomatik olarak kullandığınız dile çevrilecek.

İnternet devi Google, internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni bir hizmeti daha yayına alacağını duyurdu. İlk olarak Gmail Labstarafından 2009 yılının Mayıs ayında duyurulan hizmet, önümüzdeki haftalar içerisinde bütün kullanıcıların beğenisine sunulacak. Google'ın Translate servisiyle internet kullanıcılarının işlerini bir hayli kolaylaştırdığı bilinen bir gerçek. Google, Translate servisini bir adım ileri taşıyarak mail servisi olan Gmail'e de entegre ediyor.

Dünya çapında en yaygın kullanılan mail servislerinden birisi olan Gmail'egelecek olan bu yeniliği, Google Translate Ürün Müdürü Jeff Chin, bir blog yazısıyla duyurdu. Yenilik sayesinde artık size gelen maili "Translate message" butonu ile istediğiniz dile çevirebilmek mümkün.

Google'ın bu yeni hizmetinin dünyanın farklı ülkeleriyle mailleşmek zorunda olanlar için büyük bir kolaylık sağlayacağına şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.
Gmail'de Tek Tıkla Çeviri Gmail'de Tek Tıkla Çeviri Reviewed by Oğuzhan Cabbaroğlu on 5/02/2012 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://lh3.googleusercontent.com/kXvOVaV2dIWC4gKWhzQhTK7KXwgYFcM_xkISmmlJH5MIYQ-nQogwFc1zAaKEpnqhaPEMJ1Vpn4SKbg=w1366-h768-rw-no] Author Name [Oğuzhan Cabbaroğlu] Author Description [Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri - Kurucu / Nam-ı Diğer Ozicab ] Facebook Username [ozicab] Twitter Username [ocabbaroglu] GPlus Username [107441494120937470968] Pinterest Username [ozicab] Instagram Username [ozicab]