Windows 8 artık iPad'da

Windows 8 uygulamanızı, kablosuz bir şekilde PC'nizi yönetir gibi iPad'dan yönetebilirsiniz.

Windows 8 Metro arayüzü içinuygulamageliştirenler, yeni işletim sisteminin sunduğu kadar fazla dokunmatik algıya sahip bir tablet ya da dokunmatik ekran bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirler. Windows 8 Metro uygulamalarını, Apple iPad üzerinde test etmeyi sağlayan Slashtop firması bir yazılım ile bunu başardı. Windows 8 uygulamanızı, kablosuz bir şekilde PC'nizi yönetir gibi, iPad'den yönetebilmeniz için, App Store'da 24,99 Dolarfiyatetiketiyle kullanıcıya sunulan Win8 Metro Testbed isimli yazılımı iPad'inize ve ücretsiz Slashtop streamer programını Windows 8 bilgisayarınıza kurmanız yeterli olacaktır.


Geliştiricilerin dokunmatik ekran özelliklerinin nasıl çalıştığını test etmelerine konusunda da Win8 Metro Testbed uygulaması imkan sağlıyor. iPad'de sola kaydırma veya Windows 8 Charms çubuğunu aktif etmek için sağa kaydırma gibi dokunmatik özellikleri gibi Windows 8 uygulamaları arası geçiş için de destekliyor.Uygulamaayrıca, Windows 8 "snaps" özelliğini yani yan yana çalışan iki Metro uygulamasından birini yukarıdan tutup aşağı iterek kapatmayı da destekliyor.
Windows 8 artık iPad'da Windows 8 artık iPad'da Reviewed by Oğuzhan Cabbaroğlu on 4/16/2012 Rating: 5

Hiç yorum yok

Image Link [https://lh3.googleusercontent.com/kXvOVaV2dIWC4gKWhzQhTK7KXwgYFcM_xkISmmlJH5MIYQ-nQogwFc1zAaKEpnqhaPEMJ1Vpn4SKbg=w1366-h768-rw-no] Author Name [Oğuzhan Cabbaroğlu] Author Description [Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri - Kurucu / Nam-ı Diğer Ozicab ] Facebook Username [ozicab] Twitter Username [ocabbaroglu] GPlus Username [107441494120937470968] Pinterest Username [ozicab] Instagram Username [ozicab]