Sena Ocakçı Kimdir?

Sena Ocakçı şu bulunduğumuz evren üzerinde bulabileceğiniz en iyi arkadaş, dost, kanka, abla, kardeş vb. unsurlardır. Biraz açmak gerekirse her ortama uyan, kafadar ve manyak bir kız. Bir önceki yazımda "Hiç anonymously kankanız oldumu?" makalemde biraz bahsetmiştim ama şimdi açmak istedim. Kendisi benim şu ana kadar tanıdığım en iyi kanka.

Biraz Sena Ocakçı hakkında kişisel bilgi vermek gerekirse; kendini aşağılamaktan aşırı derecede zevk alan ve başkasının onu aşağılamasını da seven ama böyle göründüğü gibi olmayan bir insan. Kendisine kendin hakkında 2 cümle yaz denildiğinde çok özürlü, salak, spastik yazan komik bir insandır. Bu anlattıklarım sizi etkilemiş olabilir ama kendisi ciddiden fena kafa kız şimdi bu yazıyı okuyacak ve Facebook'tan gelip "ohaa çokoş!" yazacak ama belki de yazmayacak ama yok lan %99,99 yazıcak.. :) 


Sena Ocakçı Kimdir? Sena Ocakçı Kimdir? Reviewed by Oğuzhan Cabbaroğlu on 2/26/2012 Rating: 5

6 yorum

 1. Nabak yazıyosa...

  YanıtlaSil
 2. Oğuzhan Cabbaroğlu'na;18 Mart, 2012 02:52

  Ya arkadaş bu sena ocakçı kiim ya ?

  YanıtlaSil
 3. la a.kodumun bebesi yazıyosa g*tünü parmakla sen napcan

  YanıtlaSil
 4. Necati insan adam gibi yorum yazar mala bak

  YanıtlaSil
 5. @orhan adamın dibisin kardeşim :D

  YanıtlaSil

Image Link [https://lh3.googleusercontent.com/kXvOVaV2dIWC4gKWhzQhTK7KXwgYFcM_xkISmmlJH5MIYQ-nQogwFc1zAaKEpnqhaPEMJ1Vpn4SKbg=w1366-h768-rw-no] Author Name [Oğuzhan Cabbaroğlu] Author Description [Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri - Kurucu / Nam-ı Diğer Ozicab ] Facebook Username [ozicab] Twitter Username [ocabbaroglu] GPlus Username [107441494120937470968] Pinterest Username [ozicab] Instagram Username [ozicab]